pracownia Piernikarnia: manufaktura pierników
Pierniki - oferta
o nas
Kontakt

Nasza piernikarska przygoda ma swoje korzenie w badaniach dziedzictwa kultury podkarpacia. Przypadkowe spotknie z wnuczką prawdziwego Piernikarza stało się impulsem do prób odtworzenia tego rzemiosła, które niemal popadło w zapomnienie.

Odtwarzając stare receptury, tradycyjne sposoby zdobienia odkryliśmy piękno tej sztuki użytkowej. Po słowackiej stronie granicy natknęliśmy się na wciąż żywa tradycję wytwarzania pierników ozdobnych.

Poszukując sposobu na przywrócenie do życia tej pięknej tradycji znaleźliśmy dla pierników ozdobnych zastosowanie bliższe współczesności i realiom biznesowym. Tak rozpoczęła się nasza przygoda z piernikami reklamowymi, które wnoszą w świat biznesu element ciepła i wartości rodzinnych. Rozwijamy zatem ideę piernikowych prezentów firmowych oraz pierników reklamowych projektując własne kształty pierników i opakowania podkreślające charakter takich prezentów świątecznych.

Nasze zainteresowania obejmują także baśnie jako encyklopedię mądrości ludowej (www.jasnastrona.pl), pracę z konfliktem w rodzinie i znajdowanie dróg porozumienia. i duchowe naszych wyrobów.

Strona główna O piernikach Oferta O nas Galeria Oferta specjalna